Aktualności Do obejrzenia 23 czerwca, 2021 / Sylwester Kasprzewski

Webinar "Banki -swoje, TSUE - swoje"

Ostatnie miesiące pełne były nowych wydarzeń w sprawach kredytów „frankowych”, począwszy od braku uchwały SN, poprzez wyroki Trybunału unijnego i nowe fakty w głośnej sprawie „frankowej” Państwa Dziubak, po propozycje ugód składane przez banki. Po analizie orzeczeń, zweryfikowaniu propozycji ugodowych i dokumentów udostępnianych przez banki, zbieramy informacje które przedstawimy Państwu już jutro podczas webinaru on-line na kanale Bankowebezprawie.pl.
1. Wyroki Trybunału unijnego – dokładnie zostaną omówione orzeczenia Trybunału unijnego tj. wyrok francuskiego kredytu CHF banku BNP Paribas, postanowienie w polskiej sprawie kredytu CHF.
2. Kredyty banku GeMoney – jak należy podejść do kredytów tego banku po wyroku TSUE z końca kwietnia?
3. Jak przystąpienie Rzecznika Finansowego może wpłynąć na sprawę Państwa Dziubak? Co dzieje się w najbardziej znanej w Polsce sprawie „frankowej”?
4. Odpowiemy sobie na pytanie dlaczego umowy kredytowe są nieważne i dlaczego nie ma sensu czekać z pozwem (w szczególności do czasu uchwały SN, która jak wiemy nie ma wyznaczonego terminu jej wydania).
5. Jak wyglądają ugody z bankami? Czy propozycje banków są korzystne dla kredytobiorców? Czy propozycje ugód obarczone są jakimś ryzykiem?
Webinar poprowadzi radca prawny Sylwester Kasprzewski
Czwartek (24 czerwca), godz. 19:00, transmisja na żywo na kanale na facebooku Bankowebezprawie.pl!
Więcej informacji pod linkiem: https://fb.me/e/53VUYZRqX
Zapraszamy!!!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Twoje prawa są dla nas najważniejsze. Niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy skutecznie realizujemy powierzone nam zadania . Przekonaj się, że możemy Ci pomóc.

Kontakt telefoniczny
+48 661 329 563
Kontakt dla frankowiczów
chf@gryfpro.pl
Formularz kontaktowy